Label Nue

Orla Bone Top

€45

Një bluzë moderne dhe elegante për garderobën tuaj. Përmban një përshtatje të shkurtër me mëngë të gjata dhe një jake golf (rollkë). Lehtë për tu stiluar me xhinse apo funde.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën M

Materiali: 86% Rayon 14% Spandex

Detajet: I butë dhe elastik

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

__________________________________

Modern and chic cashmere turtleneck your wardrobe needs. Features a short fit with long bell sleeves. Easy to style with jeans or skirts.

Model Size: Model is wearing size M

Fabric: 86% Rayon 14% Spandex

Details: Soft and elastic

Care: Machine wash cold or Dry clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed