Label Nue

Oreta Black Bodysuit

€29 €39

Ky bodysuit është një element bazik për dollapin tuaj! Ka një jakë në formë 'v', mëngë të gjata, dhe në pjesën e poshtme mbyllet me kopëse. Ka material sintetik që jep një ndjenjë shumë të butë dhe të rehatshme. Gjithashtu është një bodysuit i cili ka mundësi të kombinimeve të pafundshme.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70%RAYON 30% NYLON

Detajet: Jakë në formë 'v'

Perkujdesja:Pastrim në makinë larëse

________________________________

This bodysuit is an effortless basic and a great closet staple! Featuring a 'v' shape neckline, long sleeves, and a thong back with snap-button closures. Has a pretty synthetic fabric that gives the softest feel. Also this bodysuit have limitless combination options.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: V' neckshape

Care: Machine wash

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed