Label Nue

Olivia Cream Top

€49

'Olivia' sjell një pamje elegante per festa dhe pushime. Është prerë nga një pëlhurë rrjetë që është e mbledhur me delikatesë në një dekolte të hapur. Ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë, rripa të gjerë dhe një gjatësi mini. Visheni me xhinse të larta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON 5% SPANDEX

Detajet: Material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________________

'Olivia' brings a chic summer look for parties or vacations. It's cut from a mesh fabric that is delicately gathered in a pretty sweetheart neckline. It has underwired cups for full support, wide shoulder straps, and a flattering cropped hem. Wear yours with high-rise jeans.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON 5% SPANDEX

Details: Underwired cups for full support

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed