Label Nue

Noor Green Dress

€72

Ky fustan është i bërë me pëlhurë saten të lëmuar që ju jep figurën më të mirë. Ka mëngë të gjata, këmbë të hapur dhe një detaj për lidhje në pjesën e belit për një përshtatje perfekte. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Përshtatje të gjerë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

This dress is made from smooth satin fabric that gives you the best figure. Features long sleeves, open leg, and front tie detail for a more snatched fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Wide silhouette

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed