Label Nue

Noa Blue Set

€55

Ky set i mrekullueshëm është veshja e re që dëshironi të shtoni në gardërobën tuaj. Është e gjitha me material të butë të thurur. Fundi është me dizajn që siguron një përshtatje perfekte. Bluza ka mëngë të gjata dhe ka një prerje të veçantë e cila siguron një përshtatje të rehatshme. Kombinojeni me taka për një pamje të kompletuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 64% Nylon 21% Polyester 15% Viscose

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

This gorgeous set is the new piece you want to add to your wardrobe. It's all knitted and super soft fabric. The mini skirt is patterned and fully lined to ensure a smooth fit. The top have long sleeves and a cropped hem, while the lining ensures a comfortable fit. Style yours with heels for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 64% Nylon 21% Polyester 15% Viscose

Details: Two piece set

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed