Label Nue

Nineta Bean Bodysuit

€29 €39

Një bodysuit që duhet t'a keni patjetër. 'Nineta' ka një prerje moderne të hapur dhe me jakë 'v' para, një material elastik shumë të rehatshëm dhe me mëngë të gjata. Kombinojeni me xhinset tuaja të preferuara për t'a kompletuar dukjen.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 82% RAYON 18% NYLON

Detajet: I Butë dhe Elastik

Perkujdesja:vPastrim në makinë larëse

_________________________________________

An absolute must-have! In such a modern open 'v' neckline the 'Nineta' features a ribbed knit fabric with long sleeves. Pair with your favorite jeans to complete your look!

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 82% RAYON 18% NYLON

Details: Soft and Elastic

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed