Label Nue

Neyo Magenta Dress

€69

Fustani ‘Neyo’ është bërë në mënyrë perfekte nga materiali më i lëmuar i satenit me printe shumëngjyrëshe. Me detaje për lidhjen më të bukur në bel dhe shumë i rehatshëm. Kombinohet perfekt me taka transparente apo edhe atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

Our 'Neyo' dress is perfectly made out of the most smooth satin material with colorful prints. Bringing out your beautiful hourglass shape. Featuring a front tie detail for a more snatched fit. Pair with some clear heels for a look that fits any occasion

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed