Label Nue

Nerissa Black Purple Dress

€52

Fustani 'Nerissa' midi do të jetë pjesa kryesore në veshjet tuaja, sepse është shumë e lehtë dhe e rehatshme për tu veshur. Pjesa lartë është në formë të drejtë. Vishni me taka apo atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Dekolte në formë të drejtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

The 'Nerissa' midi dress will be a mainstay in your wardrobe because it's so easy and comfortable to wear. It has scoop neckline. Wear yours with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Scoop Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed