Label Nue

Neoma Green Dress

€72

'Neoma' është fustani që dëshironi të shtoni në garderobën tuaj. Ky fustan është i hapur në pjesën poshtë nga njëra anë, që nxjerr në pah këmbën me shkëlqim lëkure. Ka dekolte të hapur me material të përshtatshëm për mbështetje të plotë, dhe rripa të hollë. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:100% POLYESTER

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________________

'Neoma' dress is just the piece you want to add to your wardrobe. This dress highlights a flattering open leg with ruching along the side that beautifully showcases a flash of skin and open decollete with underwired cups for full support and slim straps. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed