Shoe Dazz

NELL BLACK

€149

Sandalet e zeza prej pllishi 'NELL' nga Schutz që përmbajnë një detaj nyje prej gurëve përpara, dhe një rrip tek kyçi për lidhje. Kompletoni pamjen tuaj me këto këpucë perfekte.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13" (inch)


Ngjyra: E zezë

____________________

The 'NELL' black suede sandals from Schutz featuring a crystal-embellished knot detail to the front, a branded insole, a thick stiletto heel and an ankle strap with a side buckle fastening. Glam up your look with these perfect pair of shoes.

Height approx.: 10.5 cm / 4.13" (inch)


Color: Black

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed