Label Nue

Neila Mushroom Dress

€69

Ky fustan është definitivisht ajo çka i’u nevojitet dhe mund t’a kombinoni me gjithçka. Është me material elastik dhe ka jakë të mbyllur, mëngë të gjata dhe i gjatë deri në kyç të këmbëve. Pjesa e poshtme është e krijuar nga një material i mbledhur apo rrudhosur. Kombinojeni me disa këpucë transparente dhe një çantë klasike të vogël.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: I butë dhe elastik

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________________

This dress is definitely what you need. Can be combined with literally anything. It has a mock neck, long sleeves and under knee length. It is made from a ruched soft synthetic fabric. We love to see it matched with clear or nude heels and with a classic little bag.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Soft and elastic

Care: Machine Wash cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed