Label Nue

Naya White Dress

€79

Fustani 'Naya' është kaç i veçantë, dhe i gjithëanshëm. Prerë nga materiali saten me shkëlqim duke e bërë atë veshjen perfekte për sezonën e verës. Dizajnuar në një siluetë mbështjellëse që lidhet anash, supet e ekzagjeruara, një dekolte të mbyllur dhe mëngë të gjata. Vishni tuajin me këpucë me taka me majë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96%POLYESTER, 4%SPANDEX

Detajet: Prerë nga materiali saten me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_______________________

This 'Naya' dress is so different but still timeless. Cut from glossy satin material making it the perfect dress for summer events. Designed in a wrap silhouette that ties at the side, exaggerated shoulders, a crew neckline and extra long sleeves. Wear yours with pointed pumps and a clutch.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Details: Cut from glossy satin material

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed