Label Nue

NATTI ROYAL BLUE MIDI DRESS

€139

Elegancë në fustanin tonë 'Natti'. Ky fustan është bërë nga materiali i gomës që është super i butë dhe komod që thekson format tuaja. Ky fustan midi përmban mëngë të gjata të lëshuara me detaje të gëzofit dhe dekolte të hapur. Do të jeni mahnitëse në eventin tuaj të radhës me këtë fustan, thjesht kompletoni dukjen me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaje të gëzofit në krahë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

Class and elegance go hand in hand with our 'Natti' dress. This dress is made from jersey fabric for a super smooth and comfy finish that sculpts and shapes your curves. Fitted in its form, this midi dress features long sleeves with fluffy feathers that drape off your shoulders and open decollete. You'll be breathtakingly stunning at your next event in this effortless midi dress, just complete the look with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Poliester 5% Elastik

Details: Fluffy feathers on the shoulders

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed