Label Nue

Natalia Black Dress

€89

Një fustan elegant dhe klasik. Krijuar nga një material gome dhe me një strukturë jashtëzakonisht të bukur. Ka mëngë të gjera, pjesën e këmbës të hapur dhe hapje 'v' në pjesën e gjoksit para. Kombinojeni me disa këpucë nude apo transparente dhe arrini një pamje elegante.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Patrim Kimik

____________________________

This dress is definitely a must have. Made from jersey and a beautiful drapery. With an open leg and open front, puffy sleeves that gives a super elegant structure. Wear it with some clear or nude heels and you got yourself a stunning, elegant look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Open leg detail

Care: Dry Clean Only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed