Label Nue

Naira Camel Jacket

€149

Xhaketa më luksoze dhe më e rehatshmja për këtë vjeshtë. Shumë e ngrohtë dhe trendi. Ka detaje të gjera në pjesën e duarëve dhe në jakë që i japin një dukje edhe më ekstravagante, gjithashtu me një lidhëse në bel dhe xhepa anash. Për një dukje me të mbrehtë dhe tërheqëse visheni me një bodysuit, një palë pantallona dhe disa këpucë nude.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 65% polyester 35% cotton

Detajet: Lidhëse në bel

Përkujdesja:Pastrim Kimik

___________________________

The most perfect and luxurious coat for fall. Ultra warm and stylish. Featuring a wide collar and sleeve detailing for that extra classic look and a tie belt in the waistline and side pockets. Style it with a bodysuit, a pair of pants and some clear heels for a very fiercely feminine look.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 65% polyester 35% cotton

Details: Tie belt on the waistline

Care: Dry Clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed