Label Nue

Nailah Black Pants

€49

Pantallonat 'Nailah' duken bukur dhe janë poashtu të rehatshëm. Shfaqin prerje të ngushtë, xhepa anësorë të pjerrët dhe rripa që lidhen në bel. Duken mahnitshëm me një top të thjeshtë dhe disa taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% COTTON, 5% SPANDEX

Detajet: Rripa që lidhen në bel

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

The 'Nailah' Pants look just as cool as they feel comfortable. Feature tapered cuffs, slant side pockets and belts that tie at the waist. We love these teamed with a billowing top and heels.

Model is wearing: Size S 

Fabric: 95% COTTON, 5% SPANDEX

Details: Tie at the waist 

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed