Label Nue

Nadya Black Dress

€69

Fustani 'Nadya' është stili ynë më tërheqës. Bërë nga materiali i gomës që përshtatet shumë mirë në trup. Ka një dekolte të lëshuar, rripa të hollë dhe një çarje anësore në pjesën e këmbës. Fustani 'Nadya' është i rrudhosur në bel që thekson format tuaja. Kombinojeni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Rrudhosje në pjesën e belit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Nadya' dress is perhaps our most flattering shape. Made from jersey fabric to sculpt and shape the figure. It has draped cowl neckline, slim straps and a side split. The 'Nadya' dress ruches at the waist and hips to flatter your figure. Style yours with heels and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Ruched on the waist

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed