Label Nue

Myrna Purple Multi Dress

€72

'Myrna' është krijuar me një ekuilibër të barabartë midis sofistikimit dhe sensualitetit. Ky fustan është bërë nga rrjeta e butë organza me printe shumëngjyrëshe. Ajo përmban një jakë të lartë dhe gjatësi deri në kyç të këmbëve. Mëngët e gjata janë perfekte për kohë më të ftohtë dhe ka përshtatje perfekte në trup. Ne e duam këtë fustan të kombinuar me sandale të thjeshta dhe neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________________

'Myrna' is designed with an even balance between sophistication and sensuality. It's made from soft organza mesh with colorful prints. It features a high neck and falls to a under knee-length. The long sleeves are perfect for the colder weather and it is fully lined for a smooth and comfy fit. We love this teamed with a simple neutral sandal.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed