Label Nue

Moira Black Dress

€45

Detaje të bukura në fustanin tonë 'Moira'. Prerë nga rrjetë e butë dhe elastike për një përshtatje perfekte. Ky fustan është i prerë për të ju krijuar përshtatjen që ju e ënderroni. Paraqet një dekolte V me mëngë të gjata dhe është e rrudhosur në të gjithë anët për një përshtatje tërheqëse. Ne e duam mënyrën sesi detajet në pjesën para japin ndjesi delikate. Vishini me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: I rrudhosur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Pretty ruching in our 'Moira' dress. Cut from soft and stretch mesh for a figure-sculpting fit. This shirt-style dress is cut to a sculpting bodycon fit for that dreamy hourglass shape. Features a V neckline with long sleeves and is ruched all over for a flattering fit. We love how the non-functional hook and eye detailing to the front enhances the delicate feel. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Ruched

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed