Label Nue

Moana Black Multi Dress

€79

E mbushur me detaje femërore, fustani 'Moana' është bërë prej materialit të gomës me printe florale. Paraqet dekolte të hapur me mëngë të gjata dhe një lidhëse në pjesën para për të krijuar përshtatjen perfekte.Vishini me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

Filled with feminine details, 'Moana' dress is made from jersey fabric with floral prints. Features ultra-low neckline with long sleeves and front tie detail to ensure the most flattering fit. Wear yours with barely-there stilettos.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed