Skip to content

Cart

Your cart is empty

Mikela Fuschia Dress

Sale price€129.00 Regular price€189.00

Kompletoni gardërobën tuaj të eventeve me fustanin tonë të ri 'Mikela'. Dizajnuar nga materiali me shkelqim i gomës, që përqafon linjat e juaja trupore. Ka një detaj të rrudhosur në pjesën para. Kombinojeni me aksesorë dhe takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaj të rrudhosur në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_________________________

Complete your event wardrobe with our new 'Mikela' dress. Designed from shiny rubber material that hugs your body lines. It has a ruched lace detail at the front. Combine it with your favorite accessories and heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Ruched detail at the front

Care: Hand Wash Cold

Size:
Mikela Fuschia Dress
Mikela Fuschia Dress Sale price€129.00 Regular price€189.00