Label Nue

Merila Black Jacket

€89

Xhaketa 'Merila' është e krijuar nga një material shumë i butë i lëkurës vegane, ku arrini një dukje shumë moderne dhe me stil. Ka dizajn të setrës mëngë të gjata dhe me lidhëse-rrip në bel. Kombionojeni me nje pale xhinse dhe duket perfekte me çizmet Belleflower-25 Black.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 86% Rayon 14% Spandex

Detajet: Lidhëse në bel

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse, Pastrim kimik

______________________________________

The 'Merila' jacket is cut from our soft vegan leather, making an ultra modern and stylish look. It's blazer lookalike with long sleeves and has a tie belt in the waist line. Wear yours with some classic jeans and it goes perfect with the Belleflower-25 black boots.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 86% Rayon 14% Spandex

Details: Tie belt on the waistline

Care: Machine wash, Dry clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed