Label Nue

Mera Black Dress

€119

Fustani-Xhaketë i cili jep me të vertetë ka një dukje shumë të sofistikuar me material të butë dhe kadife. Ka formë të gjerë por i shkurtër, me jakë të mbushur me detaje me shkëlqim. Kombinojeni me take të thjeshta të zeza me maje.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka te veshur masën S

Materiali: 90% POLIESTER 10% SPANDEKS

Detajet: Fustan-Xhaketë, Jakë me zbukurime argjendi

Perkujdesja: Pastrim Kimik

___________________________________

The ultimate plush velvet with the most luxurious feel. 'Mera' Dress gives you a comfortable yet extra sophisticated look. Features a more oversized fit, embellished collar and short length. We love this teamed with black basic pumps.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 90% POLYESTER 10% SPANDEX

Details: Blazer-Dress. Silver embellished collar

Care: Dry Clean Only

Size:
Sasia:

Kombinojeni me

You may also like

Recently viewed