Label Nue

MENA SATIN EMERALD DRESS

€139

Fustani mbreslënës ‘Mena’ është këtu, dhe pikërisht në kohë për festat e fundvitit apo evente më luksoze. Krijuar nga një material i butë saten dhe me një strukturë jashtëzakonisht të bukur..Është i shkurtë, pjesën hapur te gjoksit para, mëngë të gjera ku japin një formë perfekte fustanit, rrip në bel me detaj argjendi . Kombinojeni me disa këpucë nude apo transparente, vendosni një palë vathë argjendi dhe gjithçka arrin një pamje elegante.  

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLIESTER 5% SPANDEKS

Detajet: Saten dhe me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim kimik

_____________________________________

The beautiful and dreamy ‘Mena’ dress is here, just in time for holiday and those elegant evenings. Made from a soft satin fabric and a beautiful drapery. With a short fit, large puffy sleeves that gives a super elegant structure. Wear it with some clear or nude heels, put on some silver earrings and you got yourself a stunning, elegant look.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER  5% SPANDEX

Details: Satin and Shiny

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed