Label Nue

Melanie Mocha Dress

€62

Fustani 'Melanie' është kaq i bukur, femëror dhe mahnitës. Pjesa lartë e dekoltesë në formë zemre ka rrudha delikate dhe ka material shumë të rehatshëm në pjesën e gjoksit i cili jep mbështetje të plotë. Pjesa poshtë e fustanit ka gjatësi midi elegante duke krijuar formën perfekte në trup. Vishni me taka në takime romantike.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% POLYESTER, 8% SPANDEX

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

Pretty, feminine and stunning the 'Melanie' dress. The pretty sweetheart neckline has delicate gathers to the bust and the softly lined cups are underwired for full support. The skirt falls to an elegant midi length and the ruching is super flattering, creating our signature hourglass shape. Wear yours with heels for romantic date nights.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% POLYESTER 8% SPANDEX

Details: Slim Silhouette

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed