LabelNUE

Meg Black Blazer Dress

€79,20 €99

Perfekt në kohë per stinën e vjeshtës, fustani-xhaketë ‘Meg’ e bardhë duhet të jetë elementi më i ri në gardërobën tuaj. Kryesisht me prerjën e përshtatshme që ju jep një pamje shumë joshëse dhe të sofistikuar. Përmban një pëlhurë të bardhë të ndritshme, detaje me lidhëse në të dy anët që e bën atë më praktike për tu veshur. Kombinojeni me takat tuaja transparente të preferuara dhe një çantë të vogël.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Just in time for fall, the ‘Meg’ White Blazer Dress must be your newest piece in your wardrobe. Majoring on the tailored fit that gives you a very sexy and sophisticated look. Features a crisp white fabric, two sides adjustable lace detail that makes it more practical to wear. Style with your favorite clear heels and a pretty little bag.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed