Label Nue

Mave Light Mint Dress

€69

Fustani 'Mave' nxjerr në pah elegancë dhe është krijuar për t'ju bërë të ndiheni me vetëbesim. 'Mave' ka një dekolte në formë zemre, ka rripa dhe është e gjitha e rrudhur për të nxjerrë në pah format tuaja. Fustani është i dizajnuar me printe me lule. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe me lule

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

'Mave' dress exudes elegance and is designed to make you feel most confident. 'Mave' has a heart neckline, straps and is ruched all over to highlight your curves. Made from beautifully detailed floral patterns. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral prints

Care: Machine wash cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed