Label Nue

Maryana Black Dress

€59

Fustani ynë 'Maryana' nxjerr në pah elegancë dhe është krijuar për t'ju bërë të ndiheni komod. Prerë nga materiali saten. 'Maryana' ka një dekolte në formë të zemrës, rripa me zingjirë dhe është i rrudhosur që nxjerrë në pah format tuaja trupore në mënyrë perfekte. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Rrripa me zingjir

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët apo Pastrim Kimik

__________________________

Our 'Maryana' dress exudes elegance and is designed to make you feel your most confident. Cut from a flattering, soft and stretchy ruched satin. 'Maryana' has a sweetheart neckline, chain straps and is ruched all over to highlight your curves. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Chain straps

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed