Label Nue

Marlee Black Jacket

€149

Xhaketa 'Marlee' është e krijuar nga materiali shumë i butë i lëkurës vegane, ku arrini një dukje shumë moderne dhe me stil. Ka një përshtatje të gjerë , mëngë të gjata dhe një lidhëse-rrip.Për një dukje me të bukur visheni me një bodysuit, një palë pantallona dhe disa këpucë nude.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 50% Pu 50% Cotton

Detajet: Brez me lidhëse, Gjatësi nën gjunjë.

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

'Marlee' jacket is cut from our soft vegan leather, making an ultra modern and stylish look. It's designed with an oversized relaxed fit, long sleeves, and a tie belt. Style it with a bodysuit, a pair of pants, and some clear heels for a very fiercely feminine look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 50% Pu 50% Cotton

Details: Waistband, Under knee length

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed