Label NUE

Marissa Red Dress

€55

Fustani me gjatësi mesatare dhe mëngë të gjata është pikërisht struktura perfekte që i'u nevojitet. Materiali i ngushtë dhe elastik duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme dhe tërheqëse. Ka një jakë në formë 'v' dhe pjesën e fundit e ka me material të mbledhur apo rrudhosur. Përfundojeni dukjen perfekte me një palë gjysmë çizme klasike.     

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S       

Materiali: 92% POLYESTER 8%SPANDEX   

Detajet: Hapje para, fund të mbledhur apo rrudhosur.   

Perkujdesja: Pastrim ne makine larese     

_________________________________________                

We are crushing on this basic long sleeves midi dress. The tight and stretchy fabric hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. Features a V neck cut, long sleeves and ruched skirt. Finish off your look with a pair of ankle boots.   

Model Size: Model is wearing size S         

Fabric:   92% POLYESTER 8%SPANDEX         

Details: Opened front, ruched soft skirt       

Care: Machine Wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed