Label Nue

Maris Beige Set

€49 €99

Nje set dy pjesësh nga pëlhura sintetike, shumë komod dhe i lehtë për ta kombinuar. Pjesa e epërme ka detaje minimale por të sofistikuara. Pantallonat janë me bel të lartë, brez elastik dhe prerje të gjerë të këmbës. ‘Maris’ set është perfekt për këtë sezon.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% ACRYLIC

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

This must-have nude set is very comfortable and comes separate making it easy to mix and match. The Top has minimal yet sophisticated details and the matching pants are high-waisted with an elastic waistband and wide-leg cut. Get this just in time for our favorite season

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% ACRYLIC

Details: Two Piece Set

Care:  Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed