Label Nue

Maren Silver Dress

€62

Ndjesi femërore dhe përshtatje perfekte në fustanin tonë. Ky fustan është pa mëngë me një jakë të lartë, i rrudhosur dhe i dizajnuar për një përshtatje të ngushtë në trup. Lini një përshtypje në ngjarjen tuaj të ardhshme falë mijëra kristaleve të vegjël vezullues.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 76% Nylon 19% Lurex 5% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Figure perfection and feminine vibes in our 'Maren' dress. This dress is sleeveless with a high neckline and designed for a close fit with ruching at the sides to flatter your figure from every angle. Make an impression at your next event thanks to thousands of tiny shimmering crystals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 76% Nylon 19% Lurex 5% Spandex

Details: Slim fit


Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed