Label Nue

Manola White Multi Set

€109

Ky set i bukur ju jep ndjesi vere. Seti është i dizajnuar printe me lule. Fundi ka bel të lartë dhe e ka pjesën e këmbë të hapur për të treguar shkëlqimin e lëkurës tuaj dhe siguron lëvizje të lehtë. Bluza përmban mëngë të shkurtëra dhe me një dekolte të hapur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:100% Polyester

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

The pretty 'Manola' set gives you a summer feels. This set is decorated in a colorful, beautifully detailed floral pattern. The skirt sits high on the waist and is spliced with a thigh-grazing split for a flash of skin and ensures easy movement and falls to a midi length. The top features short sleeves and open decollete. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed