Label Nue

Maia Black Bodysuit

€25

Një bodysuit që duhet t'a keni patjetër. Prerë nga materiali i lehtë i gomës. Kompletojeni garderobën tuaj me bodysuit tonë me mëngë të gjata dhe një prerje 'V' në pjesën e dekoltesë. Kombinojeni me pantallonat tona 'Dara' për një pamje plot elegancë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: I Butë dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

An absolute must-have! Cut from lightweight jersey that feels so soft. Achieve your Autumn wardrobe goals in a smooth feeling bodysuit that showcases a plunging bodice with long sleeves and an open 'v' neckline. Pair it with our 'Dara' Pants for a look full of elegance.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Soft and elastic

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed