Label Nue

Maeva Black Top

€45

Kjo e epërme me mëngë të fryera është e thjeshtë por njëkohësisht klasike ku shkon perfekte me xhinse. Ka printime florale dhe lidhëse përpara që mund të rregullohet dhe i jep trupit një formë shumë të bukur.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printime florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________________________

This pretty puff sleeve top has been designed for those nights out and goes perfectly with jeans. Beautiful floral prints and an adjustable lace on the front to shape your form.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed