Label Nue

Madison Multi Navy Dress

€42

'Madison' është thjesht fustani perfekt. Fustani me gjatësi midi 'Madison' është bërë nga materiali i gomës me printe shumëngjyrëshe që përshtatet në mënyre perfekte në trup. Ka një rripa të hollë dhe asimetrik dhe një përshtatje të ngushtë për trupi. Visheni tuajin me disa taka për të kompletuar pamjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje e ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

'Madison' is just the perfect dress. Cut to a super flattering midi length, 'Madison' is made from jersey fabric with colorful prints that simply hug all your curves. It has asymmetric straps and a slim fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed