Label Nue

Lynnesey Baby Blue Dress

€62

Super elegancë në fustanin tonë 'Lynnesey '. Ky fustan ka një përshtatje perfekte në trup. Përmban dekolte në formë të zemrës, mëngë të gjata dhe një patent në pjesën e pasme. Kombinojini me sandale të thjeshta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

Effortless chic in our 'Lynnesey' dress. This dress has a flattering figure hugging fit that falls to a mini hem. Features sweetheart neckline, slim long sleeves and a zip to the back.Style yours with simple sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed