Shoe Dazz

LYANNA BLACK

€89

Të gërshetuara dhe mahnitëse, sandalja 'LYANNA' në ngjyrën e zezë është një shtesë fantastike në koleksionin tuaj të sandaleve. Kjo sandale duket magjepsëse dhe shkon me gjithçka, nga fustanet maxi deri tek minifundet.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm / 4.3 " (inch)

Materiali: Lekurë artificiale dhe Gurë

Ngjyra: E zezë

* Rekomandohet gjysëm numri më i vogël se numri juaj i rregullt

_____________________

Braided and eye-catching, 'LYANNA' Mule in Nude is a stunning addition to your sandal collection. This breezy style feels glamourous and goes with everything from maxi dresses to miniskirts.

Heel Height Approx.: 11 cm / 4.3 " (inch)

Material: PU Leather and Stones

Color: Black

* Half size smaller than your usual size is recommended

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed