Label Nue

Lottie Taupe Cardigan

€42

'Lottie' është perfekte për ditët e verës. Prerë nga rrjeta e butë dhe me printe florale. Ka lidhëse në pjesën para, mëngë të gjata dhe dhe ka gjatësi maksimale. Thjesht shtoni rroba banje dhe sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printime florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

The 'Lottie' is perfect for summer days. Cut from soft mesh and printed with vibrant florals. Features ties on the front, long sleeves and finished with a maxi length hem. Just add a swimsuit and sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed