Label Nue

Lodie Khaki Dress

€39 €55

Një fustan me strukturë shumë të veçantë. Ka detaj të zinxhirit në pjesën para dhe i gjatë deri nën gjunjë. Një fustan i rehatshëm dhe me material shumë të butë te dyfishtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Zinxhirë në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

A dress with a pretty structure and double linning. It has zipper details on the front and under the knee length. A comfortable dress with a very soft fabric.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Front zipper

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed