Label Nue

Lizz Black Pants

€29 €45

Krijuar nga materiali më i butë i lëkurës vegane, pantallonat 'Lizz' janë të poshtmet që i'u nevojiten tani. Kanë gjatësi deri në bel ku i japin formë perfekte trupit dhe më të ngushta në pjesën e këmbëve. Kanë brez me lidhëse dhe xhepa në pjesën anash. Kanë një përshtatje shumë të rehatshme në trup dhe duken mahnitshëm me një bodysuit të thjeshtë dhe disa take me lidhëse.     

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S       

Materiali: 45% PU, 55% VISCOSE   

Detajet: Brez me shirit, Përshtatje të gjerë në trup.   

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_____________________________________

Cut from a soft and lustrous stretch vegan leather, 'Lizz' are all the trousers you need right now. They have a high waist that really nips the waist and flattering tapered legs. They have a waistband to the front and have slant side pockets. They are fully lined for a soft and comfortable fit and we love these teamed with a billowing bodysuit and strappy heels.   

Model Size: Model is wearing size S         

Fabric: 45% PU, 55% VISCOSE         

Details: Drawstring Waist       

Care: Machine wash in low temperature, Dry clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed