ShoeDazz

LIZ Black

€65

Këpuca më e shitur ‘Liz’ tani është përsëri në stok dhe me më shumë ngjyra. Bëjeni çdo dukje më glamuroze me këto këpucë të mbushura me detaje me shkëlqim, maje katrore dhe rripa të zbukuruar. Perfekte për eventet më festive.

Lartësia e përafërt e takës: 11.5 cm/ 4.5 inches

Materiali: Saten

Ngjyra: E zezë

__________________________________

Our best seller 'Liz' is now back with more colors. Glam up any look with this gorgeous diamante heel. Features a sleek black color, squared toe, front embellished bow, and strap detailing. Perfect pair to finish off any glam evening look.

Heel Height approx.: 11.5 cm/ 4.5 inches

Fabric: Satin

Color: Black

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed