Label Nue

Lisa Milk Coffee Top

€29

Crop Top 'Lisa' është një element kryesor i veshjes së përditshme. Përmban një dekolte të hapur, mëngë të gjata dhe përbëhet nga një pëlhurë e thurur e butë. Kombinojeni me disa xhinse ose joggers për një pamje të plotë.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Add this basic top to your collection. ‘Lisa’ Crop Top is a great closet staple. Features a Square cut neckline, long sleeves and a very soft rib knit fabric.  Team with some jeans or joggers for a complete look.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed