Label Nue

Linea Black Set

€62

Ky krijim i thjeshtë por mahnitës është seti juaj perfekt për këtë sezon. Seti 'Linea' është bërë nga një pëlhurë e butë, e bukur prej kadifeje që thekson format tuaja. Fundi ka bel të lartë, i krijuar për të zgjatur siluetën tuaj. Bluza përmban mëngë të gjata dhe jakë të hapur. Mëngët e gjata japin një pamje shumë elegante. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% Polyester, 7% Spandex

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

______________________

This simple yet stunning creation is your perfect set for this season. The 'Linea' set is made from a soft, pretty velvet fabric that hugs your curves. The skirt sits high on the waist, designed to elongate your silhouette. The top features long sleeves and an open decollete. The long sleeves give it a very chic look. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% Polyester, 7% Spandex

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed