Label Nue

Lily Multi Dress

€99

Fustani 'Lily' është kaq femëror dhe e lehtë për t'u veshur. E prerë nga një material pambuku me printe, ky fustan ka një siluetë të lirshme me jakë të lartë dhe një detaj të nyjës në pjesën para. 'Lily' e bën atë një zgjedhje të bukur për ngjarje të veçanta verore. Visheni me sandale me rripa dhe ose me taka transparente.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% polyester

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

The 'Lily' dress is so feminine and easy to wear. Cut from printed swathes of cotton this dress has a floaty silhouette with a deep neck and front knot detail. 'Lily' makes it a lovely choice for special summer events. Wear yours with strappy sandals and a woven tote.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% polyester

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed