Label Nue

Lilah Nude Dress

€29 €49

Një fustan bazik qe ju nevojitet patjetër. Krijuar nga një material shumë i butë, ka jakë të mbyllur me një zinxhirë praktik në pjesën para dhe mëngë të gjata. Mund të kombinohet me gjithqka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Detajet: Jakë me zinxhirë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________________________

The basic dress you must have. Made from a super soft fabric, features a crew neck shape with a zipper in the front and long sleeves. So easy to mix and match!

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Details: Zipper on the neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed