Label Nue

Lidia Multi Black Dress

€59

Fustani 'Lidia' është një stil i rehatshëm të cilin do ta shfrytëzoni gjatë gjithë verës. Ka rripa të rregullueshëm, pjesa e këmbës e hapur dhe përshtatje perfekte në trup. Fustani është i dizajnuar me printime abstrakte shumëngjyrëshe. Visheni me sandale dhe aksesorë minimale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Printe abstrakte shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The 'Lidia' dress is a comfortable, effortless style you'll turn to countless times during summer. Features adjustable straps, open leg, and slim fit that hugs and sculpts the figure. It is printed with a colorful abstract design. Wear yours with sandals and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Colorful abstract design

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed