Label Nue

Lida Gold Dress

€59

Ndjesi femërore dhe përshtatje perfekte në fustanin tonë. Ky fustan midi është pa mëngë me një jakë të lartë, i rrudhosur dhe i dizajnuar për një përshtatje të ngushtë në trup. Gjatësia deri në gju e fustanit e bënë atë me ultra klas dhe të rehatshme. Kombinojeni me një takë klasike.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 65% POLYAMIDE 35% LUREX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Figure perfection and feminine vibes in our 'Lida' dress. This midi dress is sleeveless with a high neckline and designed for a close fit with ruching at the sides to flatter your figure from every angle. The knee-length skirt keeps it ultra classy and comfortable. Team yours with a classic heel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 65% POLYAMIDE 35% LUREX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed