Label Nue

Libby Rust Dress

€49

'Libby' do të jetë veshja juaj me stil. Bërë nga materiali I gomës me printime shumëngjyrëshe. Ka rripa të hollë dhe përshtatje të ngushtë e cila thekson format tuaja trupore në mënyrë perfekte. Ne ju rekomandojmë ta kombinoni këtë fustan me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________

'Libby' will be your go-to for super stylish dressing. Made from jersey fabric with colorful prints. Features thin straps and a slim fit that hugs your curves perfectly. We recommend pairing this dress with lace-up heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed