Label Nue

Liam Blue Combo Dress

€59

Fustani 'Liam' është një veshje e thjeshtë. Fustani ynë elegant përshtatet mirë në të gjitha format tuaja. I bërë nga materiali i gomës me printime shumëngjyrëshe. Me një dekolte të hapur, material të ndërthurur në pjesën para dhe ka mëngë të gjata. Ky fustan do të jetë i përsosur për eventin tuaj të ardhshëm, duke i dhënë pamjes tuaj elegancë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Material të ndërthurur në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________

A simple piece the 'Liam' dress. Our chic dress sculpts your figure in all the right places. Is made from jersey fabric with colorful prints. Featuring a plunging neckline that leads to a twist design and has long sleeves. This dress will be perfect for your next occasion, giving effortles glam vibes.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Twist design at the front

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed